Rubriik: Versobank AS

Likvideerijad soovitavad Versobanki klientidel avada konto teises pangas

Versobanki likvideerijad teatasid, et kliendid peavad omama kontot mõnes teises pangas, kuna pärast pangakontode sulgemist 26. märtsil ei saa Versobanki kontodele ühtegi makset vastu võtta.

Loe rohkem Likvideerijad soovitavad Versobanki klientidel avada konto teises pangas…

Kohus määras Versobanki likvideerijad

Harju maakohus kinnitas määrusega Versobank AS-i likvideerijad.

Avalduse likvideerijate määramiseks esitas kohtule krediidiasutuse seaduse põhjal finantsinspektsioon, pärast seda, kui Euroopa Keskpank oli 26. märtsil finantsinspektsiooni ettepanekul tunnistanud kehtetuks Versobank AS-i krediidiasutuse tegevusloa.

Loe rohkem Kohus määras Versobanki likvideerijad…

Tagatisfondi nõukogu otsustas Versobanki klientide hoiused hüvitada

Tagatisfondi nõukogu otsustas teisipäevasel koosolekul, et Finantsinspektsiooni taotlusel tegevusloast ilma jäänud Versobank AS-i klientidele hüvitatakse nende hoiused ja investeeringud seaduses ette nähtud korras.

Finantsinspektsioon teatas esmaspäeval, et nad tegid Euroopa Keskpangale ettepaneku Versobanki krediidiasutuse tegevusluba kehtetuks tunnistada ning 26. märtsil keskpank seda ka tegi. Põhjusena toodi välja asjaolu, et Versobank on eelkõige rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise valdkonnas pikka aega seadust rikkunud.

Loe rohkem Tagatisfondi nõukogu otsustas Versobanki klientide hoiused hüvitada…

Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler: pank ei andnud meile Liisi klientide kohta infot

Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler ei näe probleemi, et eilsel Versobanki teemalisel pressikonverentsil ei mainitud probleeme, mis tabasid umbes 13 000 Liisi järelmaksukaardi omanikku, kirjutab Ärileht.

Kas Finantsinspektsioon ei olnud teadlik, et Liisi brändinguga 13 000 Versobanki kaardiomanikku tabavad ebameeldivused, et sellest eile Versobanki pressikonverentsil hoiatada?

Loe rohkem Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler: pank ei andnud meile Liisi klientide kohta infot…

Versobanki sulgemise tõttu pole võimalik kasutada Liisi järelmaksukaarti

Euroopa Keskpank jättis esmaspäeval litsentsita rahapesu tõkestamise reeglite rikkumise pärast Versobanki.

Versobanki sulgemise tõttu pole enam võimalik kasutada ka Liisi järelmaksukaarti. „Meie jaoks oli see korralik külm dušš,” ütles AS Koduliisingu juhatuse liige Indrek Julge Lääne Elule.

Loe rohkem Versobanki sulgemise tõttu pole võimalik kasutada Liisi järelmaksukaarti…

Aivo Adamson: Versobanki uuele juhtkonnale oleks võinud anda võimaluse

Esmaspäeval tegevusloa kaotanud Versobanki juhatuse esimehe Aivo Adamsoni sõnul alustas panga uus juhtkond panga ümberkujundamist seadustele vastavaks, mistõttu oleks finantsinspektsioon ja Euroopa Keskpank võinud juhtkonnale selleks ka võimaluse anda.

Loe rohkem Aivo Adamson: Versobanki uuele juhtkonnale oleks võinud anda võimaluse…

Aivo Adamson: Versobankis on suurpuhastus tehtud

Kuu aega Versobanki juhtinud Aivo Adamsoni sõnul on ettevõttes suurpuhastus tehtud ning saab tegeleda ettevõtte kasvatamisega.

“Pank on teinud läbi väga suure puhastuse, ka palju kontosid on kinni pandud,” ütles Adamson BNS-ile ning märkis, et lisaks klientidele tundmisele peab pank ka sisuliselt klientide äritegevusest aru saama.

Loe rohkem Aivo Adamson: Versobankis on suurpuhastus tehtud…

Aivo Adamson asub juhtima Versobank AS’i

Alates 1. juulist asub Versobank ASi juhatuse esimehena tööle pikaajalise pangandusjuhi töökogemusega Aivo Adamson.

Lisaks Swedbank ASile on Aivo Adamson töötanud ka Maanteeameti peadirektorina ja AS Starmani tegevdirektorina.

Versobank AS juhatusse kuuluvad 1. juulist: Aivo Adamson (juhatuse esimees), Artur Yermolayev, Margus Normak ja Mark Agranovski.

Loe rohkem Aivo Adamson asub juhtima Versobank AS’i…

Aivo Adamson astub RKASi nõukogust tagasi

Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi (RKAS) nõukogu liige Aivo Adamson kinnitas Postimehele, et astub nõukogust tagasi ning asub tööle Versobanki juhatusse.

Adamson selgitas, et otsuse taga on töökohavahetus. «Kuna olen minemas tööle Versobanki ehk finantsasutusse, siis ei luba krediidiasutuste seadus olla üheski nõukogus,» rääkis Adamson.

Loe rohkem Aivo Adamson astub RKASi nõukogust tagasi…

Pangad.ee - Panga blog © 2017